Gemon Dog pašteta s janjetinom za odrasle pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | janjetina |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Gemon Dog pašteta s puretinom za odrasle pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Gemon Dog pašteta s piletinom za odrasle pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Gemon Dog pašteta od tune za odrasle pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | tuna |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |




