Forza10 Diet za pse 100% janjetina 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Forza10 |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | janjetina |
| Težina | 100g |
Forza10 Diet za pse 100% losos 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Forza10 |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | losos |
| Težina | 100g |
FORZA10 Diet za pse 100% konj 100g i 300g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Forza10 |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Okus | konjetina |
| Težina | 100g, 300g |
| Posebne Potrebe | alergije |
Forza10 Diet za pse 100% morski list 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Forza10 |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | losos |
| Težina | 100g |





