Gemon Dog sa govedinom i šunkom za odrasle pse 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Stariji |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Dog sa divljači za odrasle pse 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Stariji |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | divljač |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Dog s piletinom za štence i pse u razvoju 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, U razvoju |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Dog sa piletinom i puretinom za starije pse 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Stariji |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |



