| Proizvođač | Dolina Noteci |
|---|
Piper sa goveđom jetrom i krumpirom 400g
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | govedina |
| Težina | 400g |
Piper sa divljači i bundevom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | divljač |
| Težina | 400g |
Piper sa janjetinom, mrkvom i smeđom rižom 400g
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | janjetina |
| Težina | 400g, 800g |
Piper sa Prepelicom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | prepelica |
| Težina | 400g |
Piper sa zecom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | zec |
| Težina | 400g |
Piper s bakalarom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | bakalar |
| Težina | 400g |
Piper Junior sa teletinom i jabukom 400g
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, U razvoju |
| Okus | teletina |
| Težina | 400g |
Piper Senior sa zecom 400g
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Stariji |
| Okus | zec |
| Težina | 400g |




