| Proizvođač | Dolina Noteci |
|---|
Dolina Noteci Piper Platinum s puretinom
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | gluten free, grain free |
| Okus | purica |
| Težina | 400g, 800g |
Dolina Noteci Piper Platinum s janjetinom
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | janjetina |
| Težina | 400g |
Dolina Noteci Piper Platinum s govedinom i smeđom rižom
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | gluten free, grain free |
| Okus | govedina |
| Težina | 400g |





