Dolina Noteci Superfood sa divljači i govedinom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | govedina, srnetina |
| Težina | 400g, 800g |
Dolina Noteci Superfood sa teletinom i janjetinom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | janjetina, teletina |
| Težina | 400g, 800g |
Dolina Noteci Superfood s patkom i prepelicom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | patka, prepelica |
| Težina | 400g, 800g |
Dolina Noteci Superfood sa Jelenom i Patkom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | jelen, patka |
| Težina | 400g, 800g |
Dolina Noteci Superfood sa klokanom i govedinom 400g i 800g
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Dolina Noteci |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | govedina, klokan |
| Težina | 400g, 800g |





