Barking Heads s janjetinom za odrasle pse svih pasmina 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Barking Heads |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | grain free |
| Okus | janjetina |
| Vrsta hrane | mljeveno meso s dodatcima |
| Težina | 300g |
Barking Heads sa lososom za odrasle pse svih pasmina 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Barking Heads |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | grain free |
| Okus | losos |
| Vrsta hrane | mljeveno meso s dodatcima |
| Težina | 300g |
Barking Heads s piletinom za odrasle pse svih pasmina 300g
| Proizvođač | Barking Heads |
|---|---|
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | grain free |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | mljeveno meso s dodatcima |
| Težina | 300g |
Barking Heads s piletinom za štence i pse u razvoju 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Barking Heads |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, U razvoju |
| Posebne Potrebe | grain free |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | mljeveno meso s dodatcima |
| Težina | 300g |





