Lechat sa tunom za mačiće 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Lechat |
| Životna dob | Mladi |
| Okus | tuna |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Lechat sa govedinom za odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Lechat |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | govedina |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Lechat sa lososom za odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Lechat |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | losos |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Lechat sa zecom za sterilizirane odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Lechat |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | zec |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Lechat s patkom za sterilizirane odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Lechat |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | patka |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |




