Gemon Cat sa zecom i povrćem za odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Cat s puretinom za starije mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Životna dob | Stariji |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Cat sa piletinom za mačiće 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Životna dob | Mladi |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Cat s tunom i oradom za sterilizirane odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | orada, tuna |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |
Gemon Cat s govedinom i povrćem za odrasle mačke 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Gemon |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | bez glutena |
| Okus | govedina |
| Vrsta hrane | Komadici u umaku |
| Težina | 100g |





