Monge Grill sa lososom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | losos |
| Vrsta hrane | komadići u želeu |
| Težina | 100g |
Monge Grill sa bakalarom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | bakalar |
| Vrsta hrane | komadići u želeu |
| Težina | 100g |
Monge Grill sa govedinom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | govedina |
| Vrsta hrane | komadići u želeu |
| Težina | 100g |
Monge Grill sa piletinom i puretinom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići u želeu |
| Težina | 100g |
Monge Grill sa janjetinom i povrćem 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Okus | janjetina |
| Vrsta hrane | komadići u želeu |
| Težina | 100g |




