Special Dog Fresh s janjetinom 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Special Dog |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | janjetina |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Special Dog Fresh s puretinom 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Special Dog |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | purica |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Special Dog Fresh s piletinom 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Special Dog |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |
Special Dog Fresh s tunom 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Special Dog |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
| Okus | tuna |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 150g |



