Monge MONOPROTEIN mokra hrana sa puretinom za mačke 80g
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | purica |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |
Monge MONOPROTEINSKA mokra hrana s bivolom za mačke
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | bivol |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |
Monge MONOPROTEIN mokra hrana sa svinjetinom za mačke
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | svinjetina |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |
Monge MONOPROTEIN mokra hrana sa govedinom za mačke 80g
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | bivol |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |
Monge MONOPROTEIN mokra hrana sa kunićem za mačke
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | Kunić |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |
Monge MONOPROTEIN mokra hrana s piletinom za mačke
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Okus | perad |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji |
| Težina | 80g |





