Monge Fruit sa janjetinom i jabukom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | osjetljiva probava |
| Okus | janjetina |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 100g |
Monge Fruit s patkom i narančom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | manje šećera, osjetljiva probava |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 100g |
Monge Fruit sa lososom i kruškom 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Okus | losos |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Težina | 100g |
Monge Fruit sa piletinom i malinama 100g
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Monge |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Životna dob | Odrasli |
| Posebne Potrebe | manje šećera, osjetljiva probava |
| Okus | perad |
| Vrsta hrane | komadići mesa u pašteti |
| Težina | 100g |





