Monge BWild vepar s povrćem za sterilizirane mačke
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | veprovina |
| Težina | 85g |
Monge BWild tuna sa škampima i povrćem za odrasle mačke
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | tuna |
| Težina | 85g |
Monge BWild losos sa škampima i povrćem za odrasle mačke
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | losos |
| Težina | 85g |
Monge BWild bakalar s povrćem za odrasle mačke
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | bakalar |
| Težina | 85g |
Monge BWild inćuni s povrćem za odrasle mačke
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | inćuni |
| Težina | 85g |
Monge BWild Bivol s povrćem za mačke svih dobnih skupina
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BWild Monge |
| Životna dob | Mladi, Odrasli |
| Kategorija Hrane | grain free |
| Okus | bivol |
| Težina | 85g |



