Monge Pate s janjetinom za pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | janjetina |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
Monge Pate sa tunom za pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | tuna |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
Monge Pate s jelenom za pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | jelen |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
Monge Pate sa patkom za pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | patka |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
Monge Pate sa zecom za pse 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | Kunić |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |
Monge Pate s piletinom 150g
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Okus | perad |
| Posebne Potrebe | alergije, bez glutena, grain free, monoproteinska, osjetljiva probava, preosjetljivost na hranu |
| Proizvođač | Monge |
| Težina | 150g |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Životna dob | Mladi, Odrasli, Stariji, U razvoju |




