Special Dog MONOPROTEINSKA tuna 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Okus | tuna |
| Posebne Potrebe | monoproteinska |
| Proizvođač | Special Dog |
| Životna dob | Odrasli |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Težina | 300g |
Special Dog MONOPROTEINSKA janjetina 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Okus | janjetina |
| Posebne Potrebe | monoproteinska |
| Proizvođač | Special Dog |
| Životna dob | Odrasli |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Težina | 300g |
Special Dog MONOPROTEINSKA jelen 300g
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Okus | jelen |
| Posebne Potrebe | monoproteinska |
| Proizvođač | Special Dog |
| Životna dob | Odrasli |
| Veličina pasmine | Male pasmine, Srednje pasmine, Sve veličine pasmina, Velike pasmine |
| Vrsta hrane | pašteta |
| Težina | 300g |




